منوی اصلی
فروش اینترنتی

مدیریت

اینجانب احمد نیک فرمان مطلق در تاریخ یازده اسفند ماه سال ۵۷ چشم به جهان گشودم و پس از طی دوران کودکی، با توجه به شرایط زندگی، با اتمام کلاس پنجم دبستان، مجبور به ترک تحصیل شدم و این موضوع مرا که کودکی ۱۲ ساله بودم روانه ی بازار کار کرد.

کار خود را در زمینه اتصالات،لوله و شیلنگ هیدرولیک تا سن ۱۵ سالگی به صورت کارگر ادامه دادم و پس از آن به طور مستقل آغاز به کار نمودم و به دلیل بی تجربگی ها و غریب بودن با بازار کار، در سن ۱۸ سالگی با شکست بزرگی به مرحله ورشکستگی رسیدم. اما پس از آن به لطف خداوند و با اراده ی قوی و استوار دوباره وارد بازار کار شدم به گونه ای که اکنون خود را یکی از موفق ترین افراد در زمینه کاری خود می دانم و ایمان دارم که هرشکست در زندگی قدمی است به سوی پیروزی؛ بنابراین تصمیم گرفتم آموخته های خود را بنگارم و به چاپ برسانم تا شاید بتوانم قدمی در راه رسیدن به موفقیت دیگر جوانان برداشته باشم.

خوشبختانه تا به امروز کتاب عشق و ایمان را به چاپ رسانده ام و همچنین سه کتاب دیگر با نام های “چهارده اصل برای درخشندگی زنان”، “چهارده اصل برای درخشندگی مردان” و “قطره ای از دریای زندگی” در حال طی مراحل اولیه جهت ارائه به هم میهنان عزیزم می‌باشند.

شما سروران گرامی در صورت تمایل می توانید علاوه بر کتاب عشق و ایمان که به چاپ رسیده، از ما حصل برگزاری ۵۰ جلسه با صاحب نظران و دوستانم که تحت عنوان “بهتر اندیشیدن و بهتر زیستن” بوده است، در ۱۸ جزوه با نام های مربوط به هر جلسه، و همچنین مجموعه یادداشتهای اینجانب تحت عنوان “۳۶ جمله­ ی احمد نیک فرمان مطلق” که تا به امروز گفته ­ام و حاصل تجربیات این حقیر در برخورد با زندگی است، استفاده نمایید که لینک دانلود تمام این موارد در ذیل آمده است. امید است این موارد مفید فایده واقع شوند.

دانلود کتاب عشق و ایمان

دانلود هجده جزوه برای بهتر زیستن

دانلود جملات احمد نیک فرمان مطلق

با آرزوی روزی که جهان سرشار از انسانهایی شود که توانایی داشته باشند تا نادیدنی ها را ببینند و ناشنیدنی ها را بشنوند.

این است بزرگترین تفاوت بین انسان و دیگر موجودات…